Interreg Co-funded by the European Union
TR EN
Plajları temiz tutalım. 2019 Yaz Sezonu Facebook Kampanyası

Plajları temiz tutalım. 2019 Yaz Sezonu Facebook Kampanyası2019 Yaz Sezonu ile birlikte, sevdiğimiz ve zevk aldığımız plajları korumak için yeni bir kampanya başlatıyoruz: Plajları temiz tutalım!

NEDEN ?  Avrupa Komşuluk Aracı Sınır Ötesi İşbirliği Karadeniz Havzası Programı nehir ve deniz çöpünü azaltmak için ortak bilinçlendirme ve ortak eylemlere teşvik etmektedir. Karadeniz bölgesindeki bilinçlendirme kampanyasını destekliyor ve sizi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.

KİMLER kampanyaya katılabilir? Çevreyi desteklemek isteyen herkes; özellikle gençlerin kampanyaya katılmaları amaçlanmaktadır. Tüm program yararlanıcıları ve yönetim organları kampanyaya katılabilir.

NE ZAMAN? 1 Haziran ve 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında programın Facebook sayfasında yayınlanacak.

NEYE ihtiyacın var? Bir cep telefonu veya bir fotoğraf makinesi, fotoğraf göndermek için internet bağlantısı ve çevreyi destekleme isteği.

Katılımcılar, Avrupa Komşuluk Aracı Sınır Ötesi İşbirliği Karadeniz Havzası Programı görsel kimlik unsurları ile markalanmış bir dizi promosyon ürünüyle gönderilen çok sayıda ilgili fotoğrafla ödüllendirilecek.

Daha fazla bilgi için: https://blacksea-cbc.net/news/archive-news/lets-keep-the-beaches-clean-summer-season-2019-facebook-campaign/