Interreg Co-funded by the European Union
TR EN

Karadeniz Programı için potansiyel proje ortaklarını nereden bulabilirim?

1.Programın internet sayfasında yer alan Ortak Arama ve Proje Fikri Arama sekmesinden ortak bulabilirsiniz.

Programın internet sayfasına proje fikrinizi yüklemek için,   www.blacksea-cbc.net internet adresinden hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra, ‘’Proje Fikri Arama’’ kısmına proje fikrinizi yükleyebilirsiniz. Ayrıca, ‘’Ortak Arama’’ kısmına, kurumunuzu ve iletişim detaylarını girerek, ortak arayan potansiyel yararlanıcıların sizinle iletişime geçme imkânını yakalayabilirsiniz.   

2. İkinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında düzenlenen Ortaklık Forumlarındaki proje fikirleri vasıtasıyla ortaklar bulabilirsiniz.

Potensiyel yararlanıcılar tarafından sunulan proje fikirleri, Programın internet sayfasına yüklenmektedir. Proje Fikri Formu, kurumun adı, sorumlu kişinin iletişim bilgileri ve aradığı ortağa ilişkin bilgileri içermektedir.

Kişinev’de düzenlenen Ortaklık Forumunda sunulan proje fikirlerine ulaşmak içintıklayınız.

Erivan’da düzenlenen Ortaklık Forumunda sunulan proje fikirlerine ulaşmak içintıklayınız.  

 3. keep.eu adresi ENPI/ENI SÖİ, Interreg ve Interreg IPA’ya ilişkin güvenilir bir veri kaynağıdır. ‘’Ortak’’ kısmı size arama kriterlerinize uygun olarak hızlıca ortak bulmanıza imkân sağlayacaktır.

https://www.keep.eu/keep/partner

Ayrıca, keep.eu’ ya üye olan diğer potansiyel yararlanıcılarla proje fikri alışverişinde bulunabilir, kim ortak arıyor görebilir, hangisine uygun olduğunuzu değerlendirebilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Kayıt olmak için tıklayınız.