Interreg Co-funded by the European Union
TR EN

Projelerimizi oylayın - RegioStars Ödülleri 2019

RegioStars Ödüllerinin amacı, bölgesel kalkınmadaki iyi uygulamaları belirlemek ve diğer bölgelere çekici ve ilham verici olabilecek özgün ve yenilikçi projeleri öne çıkarmaktır.

Yarışmaya, Interreg-IPA Bulgaristan- Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında üç proje katılım sağlamıştır:

CB005.1.23.044 referans numarasıyla “Haskovo ve Edirne – kültürel ve tarihi yerler” projesi “dijital dönüşüme teşvik” kategorisi için bir adaydır.

Projeye ilişkin bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Birinci kategoride bulunan “Kültürel ve tarihi yerler” projesini, BURADA sağ üstteki butona tıklayarak bir beğeniyle destekleyebilirsiniz.


CB005.1.21.072 referans numarasıyla “Yeşil park – Tsarevo ve Kırklareli’de Doğa, Rahatlama ve Turizm” projesi “iklim şartlarına dayanıklı şehirler inşa etme” başlığıyla, kategori 4’te yarışıyor.

Projeye ilişkin bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Dördüncü kategoride bulunan “Yeşil Park” projesini, BURADA sağ üstteki butona tıklayarak bir beğeniyle destekleyebilirsiniz.

CB005.1.21.165 referans numarasıyla “ÖNLEME/ Çevresel Risklerin Önlenmesi - Azaltılması ve Yenilikçi Araçlar için Vizyon Projesi” de “iklim şartlarına dayanıklı şehirler inşa etme” başlığıyla, kategori 4’te mücadele ediyor.

Projeye ilişkin bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Dördüncü kategoride bulunan “ÖNLEME” projesini, BURADA sağ üstteki butona tıklayarak bir beğeniyle destekleyebilirsiniz.