Ara
TR | EN

Karadeniz Havzasında Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2014-2020 Dönemi İkinci Teklif Verme Çağrısının Taslak Rehberine Yönelik Danışma Sürecine İlişkin Önemli Duyuru

Karadeniz Havzasında Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2014-2020 Dönemi İkinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında taslak başvuru rehberinin yayınlanmasıyla, programın yönetim kuruluşlarının başlattığı kapsamlı danışma süreci 27 Ağustos 2018’de sona ermiştir. Danışma sürecinde ilgili taraflardan gelen tüm yorumlar incelenecek ve uygun bulunan yorumlar daha ayrıntılı değerlendirmeye tabi tutulacaklardır.

Bunun yanında, taslak başvuru rehberinin ‘’Nasıl Başvuru Yapılır ve Takip Edilecek Usuller’’ başlıklı üçüncü kısmında bağlantısı verilen,  herkesin hesap oluşturup rehberde belirtilen açıklamalara göre veri girerek kullanımını deneyebileceği elektronik izleme sistemi (eMS)’ne ulaşmak için tıklayınız

Bağlantı  sadece deneme amaçlı olup 24 Eylül 2018 tarihine kadar bu bağlantıya ulaşılabilecektir.

Danışma süresince girilen verilerin süreç tamamlandığında silineceğini ve bu bağlantının sadece deneme amaçlı olduğunu unutmayınız.

Başvuruların yapılması için kullanılacak bağlantı, ikinci teklif verme çağrısı resmi olarak yayınlandığında kullanıma açık olacaktır.  

Sayfa görüntüleme sayısı: 1101
Son güncelleme: 04.09.2018