Ara
TR | EN

2014-2020 Karadeniz Havzası Sınır Ötesi İşbirliği Programı Taslak Çağrı Rehberi Son Kez Kamuoyu Danışması için Yayınlanmıştır

Daha önce alınan yorumlara göre gözden geçirilen Birinci Teklif Verme Çağrısı Rehberi ve ekleri son kamuoyu danışması için tekrar yayınlanmıştır.  Gözden geçirilen rehber, başvuru sahiplerinin proje başvurusunun içeriğini hazırlama konusunda bilgilendirilmesini amaçlamaktadır.  Ayrıca başvuru usulünde, proje seçim koşullarında, hibe sözleşmesi ve Otaklık Anlaşmasının gösterge niteliğindeki hükümlerinde, karar verme usullerinde ve bu süreçle ilgili uygulamaya yönelik diğer konularda ortak bir anlayış sağlamak için destek niteliğindedir.

Yayınlanan rehberlerin taslak olduğu ve son halinin Ortak İzlemem Komitesinin onayını takiben teklif çağrısına çıkılmasıyla birlikte yayınlanacağı dikkate alınmalıdır.

Önemlidir: Proje Başvuruları Programın elektronik izleme sistemi (eMS)  aracılığıyla sunulacağından, taslak Teklif Verme Çağrısı Rehberinde 3.2. Çevirimiçi Teklif Sunma Sistemi başlığı altındaki talimatlar doğrultusunda herkesin hesap oluşturup veri yüklemesi yaparak eMS’yi test edebileceği bir bağlantı yer almaktadır (http://ems-bs.mdrap.ro). Ancak kamu danışma sürecinde yüklenen veriler sürecin bitiminde silinecektir.

Kamuoyu danışma sürecinde olabilecek öneri ve sorularınızı lütfen Programın Ortak Teknik Sekretaryasının e-posta adresine (office@bsb.adrse.ro) 13 Ocak 2017 tarihine kadar gönderiniz.

Bu bağlantıya tıklayarak taslak Teklif Verme Çağrısı Rehberine ulaşabilirsiniz.

Sayfa görüntüleme sayısı: 2130
Son güncelleme: 12/21/2016